Nemeleme, realizujeme se!

Aktuálně jsme úspěšně dotáhli do finále společně s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem prohlášení dochovaného pohonu bývalého mlýna a truhlárny movitou kulturní památkou. Ponceletovo vodní kolo společně s dochovanými transmisemi je od dubna 2020 na seznamu kulturních památek.

Zajímá Vás tato technologie? Stačí když nás kontaktujete a domlovuvíte si termín možné prohlídky dochované památky.


Kontaktujte nás!


Den otevřených dveří - 29. 8. 2020

Díky dotačnímu titulu obce Rapotín jsme získali finanční podporu pro uspořádání dne otevřených dveří, kde představíme zájemcům dochovanou památku. Akce se uskuteční 29. 8. 2020. K tomuto datu bude také vytvořena infocedule k dochované technologii, která bude v rámci dne odhalena. Zájemci si mohou prohlédnout vybavení od 15:00 - 20:00. Návštěvníky čeká také doprovodný program, který začne v 18:00. Petr Válek představí své domácí mazlíčky, kterým říká umělá inteligence. Po té vystoupí interpret Koonda Holaa se svým osobitým hudebním představením.

Na akci bude představen projekt spolupráce spolku Nemeleme, z. s. se dvěma zahraničními partnery, který bude podpořen v rámci podpory bilaterální spolupráce z Fondů EHP a Norska v programovém období 2014-2021.

Pozvánka na akci


 

Nemeleme-logo